כלה עם סטייל: האאוטפיטים המושלמים לכלה האופנתית!

You are currently viewing כלה עם סטייל: האאוטפיטים המושלמים לכלה האופנתית!

מעוניינת לבלוט ביום החשוב ביותר של חייך? ובכן, באמצעות הטיפים הבאים תוכלי להרכיב לעצמך לוקים מושלמים אשר יגרפו לא מעט מחמאות מצד הנוכחים. מוכנה? בואי נתחיל!

לוקים ליום החתונה: כך תוכלי להיות כלה עם שיק אך גם מקורית

זה לא סוד שענף האירועים ובפרט החתונות הפך בשנים האחרונות להפקה של ממש, וזאת לאור העובדה כי כלות מחליפות לפחות שני סטים של בגדים. אולם, רוב הכלות נראות כמו סרט נע ודומה מאוד לעצמו, ולכן הרצון שלך לבלוט הוא לא רק לגיטימי אלא גם הגיוני מאוד לאור העובדה כי כלות רבות נראות כמו קופי פסט. בכדי שאת תוכלי לבלוט, לגרוף מחמאות ולהיראות במיטבך, זה הזמן לחשוב מחוץ לקופסה ולהרכיב לעצמך לוקים בלתי נשכחים. להלן מספר הצעות.

שמלת חינה

ראשית נציין כי שמלות לחינה מרוקאית עברו טרנספורמציה משמעותית בעשור האחרון, וזאת לאור שימוש בחרוזים ואבנים אשר הופכים את שמלת החינה המרוקאית משמלה רחבה יחסית לשמלה שיקית ומקורית במיוחד. באמצעות שמלת חינה לבנה עם עיטורי תחרה או שימוש בחרוזים תוכלי לזוז בנוחות ברחבת הריקודים, מבלי לאבד את הסטייל. שמלה לחינה מתכתבת באופן מושלם עם טרנד הבוהו, ולכן תוכלי בהחלט לבחור בלוק הזה לצורך אאוטפיט חתונה מוצלח ומשוחרר.

כלה עם סטייל האאוטפיטים המושלמים לכלה האופנתית

אוברול

אם את רוצה לצאת מחוץ לקופסה ולהימנע משמלת כלה מסורתית, תוכלי בהחלט ללכת על לוק מסוגנן אשר כולל אוברול מחמיא אשר מורכב משני חלקים. במקום צבע לבן חלק, תוכלי בהחלט ללכת על צבע שמנת או בז' אשר משתלב נהדר עם צבע העור וגם הופך את האוברול שלך לייחודי יותר. נוסף לכך, ניתן לבחור באוברול תחרה אשר גם מחמיא למבנה הגוף שלך אך גם נותן לוק כלתי ומסוגנן, כוואן פיס אשר יושב בצורה מושלמת.

חליפת שני חלקים

אחד הטרנדים הבולטים בענף החתונות והכלות בפרט הוא חליפת שני חלקים אותה ניתן להרכיב באמצעות טופ ומכנס או לחילופין גופייה מסוגננת ומכנס משוחרר יותר. מדובר בלוק מושלם בעבור חתונת צהריים, כמו גם כלוק שני לאחר החלפה של שמלת הכלה שלך.

נעליים עם טוויסט

אם החלטת ללכת על שמלה קצרה יחסית, זה הזמן לבצע רכישה של נעל בצבע בולט כמו אדום, ירוק או כל צבע אחר אשר "שובר" את הלוק הלבן ומעניק ללוק עצמו מראה מיוחד יותר. דווקא בנעליים אפשר להתפרע, והשראות לנעליים לחתונה ניתן לקבל הן דרך הרשתות החברתיות או דרך מובילות דעת קהל אשר מציגות סגנון ייחודי ומגניב במיוחד, אותו כל אחת יכולה לאמץ ליום החתונה – כולל אותך.

שמלת ויטנג'

מחפשת לוק בלתי נשכח? אם יש ברשותך שמלת כלה של אימא או אפילו סבתא, תוכלי להפיח בה חיים חדשים באמצעות תפירה מחודשת, ושימוש בבד הקיים.