מוצרי העישון שכל מעשן קאנביס חייב לרכוש

מוצרי העישון שכל מעשן קאנביס חייב לרכוש

בין אם אתם מעשנים להנאתכם ובין אם אתם מעשנים בשל צרכים רפואיים, יש כמה אביזרים שעליכם להכיר – אם כי הם ממצים טוב יותר את חומר, אם כי הם מייעלים את החוויה ואם כי הם מפשטים את הפעולה, ועל כן אם חשבתם שעישון קנאביס מסתכם בנייר גלגול ופילטר, אתם עומדים להיות מופתעים – לגלות עולם נרחב של מוצרים חכמים, יעילים, פשוטים ומתוחכמים. להלן כמה מובילים:

  • וופורייזר – מדובר במכשיר אידוי נייד ויעיל. בקטגוריה זו אתם עומדים למצוא מבחר מאוד גדול, באתר של מוצרי עישון, ועל כן יש לבחון מגוון משתנים, קרי משקל, בקרת טמפרטורה (עבור אידוי אידאלי של הצמח הרצוי), זמן העבודה של הסוללה, אחריות, איכות האידוי, גודל המכשיר (תשקלו האם חשוב לכם שהוא ייכנס לכיס) ואף רצוי לבחון האם המכשיר מתאים לקפסולות.
  • אוסף אבקנים – מאחסנים את החומר בקופסת אחסון, או משתמשים בגריינדר עם רשת? ובכן סביר להניח שגם אתם עומדים לאבד כמה אבקנים חשובים, ועל כן טוב להכיר כלי פשוט שמאפשר לאסוף בצורה יעילה ומסודרת.
  • פילטרים בריאים – מקפידים לעשן רק חומר טבעי? ובכן אין שום סיבה שדווקא הפילטר יקלקל לכם ועל כן אתם מוזמנים להכיר פילטרים שמגיעים מגולגלים ושעשויים מנייר שלא עבר הלבנה ושלא הוספו לו כימיקלים.
  • מכסים ייעודיים ונמתחים – אם אתם נוהגים לעשן מבאנג חשוב לוודא שניתן לאטום אותו כראוי, ופה אתם מוזמנים להכיר מכסים גמישים שמיועדים להתלבש בצורה הרמטית על הפתחים. באופן שכזה המכסה מונע זליגה, כך שאם מבקשים לשנע את המכשיר, ניתן לעשות זאת בקלות יתרה.
  • סט ניקיון – בין אם אתם משתמשים במקטרות או במכשירי אידוי, טוב לוודא שהכלים נשארים נקיים ועל כן טוב להכיר פתרונות ייעודיים. במה מדובר? קיימים סטים שכוללים מגבונים אלכוהוליים ונוזל ניקוי אורגני, כך שביחד הם מאפשרים לנקות את שכבות הלכלוך.
  • אמצעי גידול – אם אתם בענייני הגידול, משמע אם אתם "חקלאים ירוקים", יש כמה דברים שעליכם להחזיק. מה למשל? קופסת אחסון שומרת טריות (לטובת הזרעים והעשבים), "לופה פי 30" – כלי שטרם הקטיף מסייע לזהות מזיקים, מערכת תאורה ייעודית לגידול הידרו ביתי, ונטה שקטה שמחדירה אוויר לחלל הגידול ודשנים ייעודיים שמסייעים להשיג פרחים באיכות מדהימה.

מוצרי עישון שכל מעשן קאנביס חייב לרכוש

מוצרי עישון משלימים

אם מבקשים לעשן ולהפיק את המרב, טוב לדעת שמלבד מכשירי וופורייזר גם ניתן ליהנות מדוחס אבקנים, משלל גריינדרים (מכשירים שגורסים את תמצית החומר ובו זמנית מנפים חלקים שאינם רצויים), ממכונת גלגול ואפילו ממתקן ייעודי למילוי קונוסים. מה עתה? ברור שלא רוכשים את כל המוצרים, אך כן חשוב להבין מה נחוץ ומה רצוי, מה עשוי להיות יעיל ומה עשוי להאדיר את סך החוויה, כי אם כבר מעשנים אז כמו שצריך!