עיצוב שיער: הטרנדים שיעשו לנו את 2020

עיצוב שיער: הטרנדים שיעשו לנו את 2020

שנת 2020 הולכת להיות כל כולה מוקדשת לתסרוקות אופנתיות ולעיצוב נכון של השיער. בשנה האחרונה החלו חברות הקוסמטיקה לייצר מוצרי שיער מחומרים טבעיים, בעוד שמעצבי השיער דואגים לעצב תסרוקות טבעיות יותר שניתן לסדר גם ללא מחליק, בייביליס או פן. אבל מה יהיו הטרנדים בעיצוב השיער ליום יום? ואילו תסרוקות ימשכו את תשומת הלב באירועים? ריכזנו בעבורכם את כל המידע הנחוץ.

לשיער יש חשיבות בנראות שלנו, והוא חלק בלתי נפרד מאיתנו. לעיתים ביום טוב נראה זוהר ומלא חיוניות וביום אחר (בימים של וסת, לחות ועוד) הוא עלול להראות חסר חיים. ובכל זאת תסרוקת מוצלחת ועיצוב שיער באופן מותאם אישית – יכול להציל גם את היום הבעייתי ביותר. לכן כדאי תמיד להיות חמושה בכמה טרנדים לעיצוב שיער עבור היום ועבור שעות הערב:

טרנדים לתסרוקות ערב (לאירועים)

אסוף ומרושל

אם בעבר שיער אסוף ומתוח עם פקעת של שיער בקודקוד הייתה שיא האופנה, הרי שלקראת שנת 2020 עיצוב מדוקדק של השיער יהיה פחות אופנתי בזמן שאיסוף של פקעת מרושלת על כתר הראש תוך הוצאת "שוונצים" רכים מן הקצוות – תראה נפלא. תסרוקת כזאת מתאימה למי שבוחרת במראה אלגנטי או נערי והיא תשתלב נפלא עם חליפת מכנסיים מחויטת או עם שמלת כתפיות רכה בגווני פסטל.

צמה הולנדית

הצמה ההולנדית שמקשטת את שיערן של נשים בכל העולם (ובעיקר את שיערותיהן של נשים שמתגוררות בערים אירופאיות נורדיות) מקנה תסרוקת ערב מושלמת. למעשה מדובר בשתי צמות אותן קולעים ואוספים כקשת על גבי הראש. מי ששיערה אינו מספיק ארוך יכולה להשתמש בתוספת שיער אותה יש להטמיע בתוך השיער הטבעי שלך עם כמות די גדולה של סיכות.

עיצוב שיער

תסרוקות יום יומיות

אסוף פרקטי

ביום יום שלנו אנחנו עובדות, רצות לחדר כושר, מנהלות חיי זוגיות ומשפחה ונמצאות כל הזמן בתנועה.  מי שניחנה בשיער שופע תוכל לאסוף את השיעור עם גומייה דקה אל קוקו קלאסי שידוע גם בשם "קוקו זנב סוס". התסרוקת מתאימה לבעלות שיער מלא וחלק שלא צריכות יותר מידי סיכות כדי לשמור על שיער אסוף.

קארה מעוצב

מי שיש לה שיער חלק ומלא כמו גם מבנה פנים עגלגל: תוכל להתחדש השנה בתספורת קארה חתוך בצורה "גסה" יחסית ללא דירוגים מיותרים. תספורת קארה יכולה להיות קצרה או ארוכה ומקסימום עד הכתפיים. אם את רוצה לתת לשיער פוש נוסף ,מומלץ לבחור צבע שיער בגוונים בלונדיים-אפורים שיוסיפו גלאם למראה השיער. את הקארה אפשר לייבש עם פן לפני יציאה או להחליק באמצעות מחליק שיער.

תלתלים פרועים

שנת 2020 היא השנה שבה כל מי שיש לה תלתלים תישא אותם בגאווה! שנה זאת היא שנה של פתיחות, קבלה ורצון ליהנות ממראה טבעי ופרוע. עבור תסרוקות ערב אפשר לייבש את התלתלים עם דיפיוזר (פיה ששמים על הפן על מנת לייצר נפח בתלתלים) מה שמאפשר להעמיק את צורת התלתלים. כדי להבריק את השיער מומלץ למרוח בקצוות מעט שמן פשתן ולא חומרי לחות שיכבידו עליו.

פוני

אחת האופנות שיצברו תאוצה בשנת 2020 היא פוני עבה ובריא שמכסה כמעט את כל המצח. את הפוני אפשר לגדל ולגזור אצל הספר. פוני מומלץ בעיקר לשיער בריא חלק עד גלי. מי שלא תצליח לגדל לבד את הפוני, תוכל לרכוש סיכות שמשתלבות בשיער האמיתי ומייצרות פוני עבה בריא ומושלם.

 

אז מה תהיה התסרוקת שלך לשנה הקרובה?