מארחים בשיא הסטייל – 5 רעיונות לכיבוד טעים ומרשים

מארחים בשיא הסטייל – 5 רעיונות לכיבוד טעים ומרשים

אתם יכולים לארח את האורחים שלכם בלוקיישן מדהים ומפנק, אך אם הכיבוד שתגישו להם לא יהיה טעים ומרשים, לא עשיתם בזה שום דבר. רוצים לארח בסטייל? קבלו 5 רעיונות לכיבוד טעים ומרשים.

סושי פירות ושוקולד

אם אתם רוצים להגיש לאורחים שלכם כיבוד טעים ומרשים שגם יראה להם שהשקעתם בהם את הכל, הנה קינוח טעים ומיוחד שיוכל בהחלט להתאים. אנחנו מדברים כאן על סושי פירות ושוקולד, קינוח שמראה שהלכתם עד הסוף ולא התפשרתם על שום דבר. אז כן, אנחנו מדברים פה על קומבינציית סושי של ממש, אלא שהקומבינציה הזו מורכבת משילוב של מפירות העונה המשובחים וכמובן משוקולד טעים. מעבר לעובדה שהמגשים הללו מאד טעימים, הם גם מאד מרשימים ואנחנו בטוחים שהאורחים שלכם לא יפסיקו להחמיא לכם על הקינוח הזה.

פרצל

הנה עוד קינוח מושלם שיעניק לאורחים שלכם תחושה שהשקעתם בהם את כל מה שאתם יכולים. פרצל מצופה שוקולד הוא קינוח מושלם והוא יכול להגיע במגוון רחב של ציפויים טעימים, שזה פשוט מושלם. חשוב לציין שהפרצל הוא קינוח קטן למדי, כך שאם יש לכם המון אורחים, אנחנו ממליצים לכם להזמין כמה עשרות יחידות של פרצלים. שורה תחתונה, קינוח מושלם לאירוח מושלם שהחברים או בני המשפחה שלכם פשוט לא יוכלו לשכוח.

מתוקים בסגנון מרוקאי

אם יצא לכם איי פעם להתארח במימונה אמיתית של מרוקאים, ודאי יצא לכם גם לטעות את המטעמים המתוקים שלהם. אנחנו מדברים בין השאר על עוגיות מרוקאיות מתוקות, מאפים מלוחים שיאזנו קצת את המתיקות, פשוט חגיגה לפה ולעיניים. מעבר לעובדה שהקינוחים הללו טעימים מאד, השולחן עצמו יהיה מרהיב ביופיו ויגנוב את ההצגה בקלות, כך שאורחים שלכם לא יוכלו להישאר אדישים אליו. מומלץ כמובן לכסות את הקינוחים הללו באמצעות נייר צלופן לפני שהאורחים מגיעים. מעבר לעובדה שנייר הצלופן יגרום לקינוח להיראות מיליון דולר, הוא גם ישמור על הטריות שלו.

 

 

טאפאסים

טאפאס הוא כינוי כללי למאכלים ספרדיים המוגשים במנות קטנות. אז לא, זה לא אומר שאתם צריכים ללמוד עכשיו את המטבח הספרדי, אבל בהחלט מדובר בכיבוד טעים ומרשים שאם תגישו אותו בצורה הנכונה הוא ירים את הרמה של האירוח שלכם כמה רמות למעלה. בין השאר אנחנו מדברים פה על הגשת מנות קטנות כמו טאפאס פלפלים ירוקים, טאפאס סרדינים, טאפאס פטריות ועוד. פשוט מציבים את כל המנות הקטנות על השולחן וזה חגיגה לעיניים. הגיוון הוא כל כך רחב כך שהאורחים שלכם לא ידעו עם איזה מאכל להתחיל את הארוחה. מומלץ כמובן להגיש את הכריכים הללו עם מגוון רחב של רטבים בצד, הם יוכלו לשדרג עוד יותר את הטעם שלהם.

סנדוויץ' ביס

סנדוויץ" ביס הוא כיבוד מגניב ומרשים לאירוע ואין לנו ספק שלא משנה באיזה סנדוויץ" ביס תבחרו, האורחים שלכם לא יוכלו להפסיק לזלול אותו. אנחנו מדברים פה למעשה על מיני סנדוויץ"  בסוגים שונים, כאלה שאפשר לאכול מהר והרבה, בין השאר תוכלו להגיש סנדוויץ" ביס מיני קרואסון, סלמון, צפתית, אבוקדו ומה לא. מומלץ לסדר את הכריכים על השולחן בצורה מסודרת, ממש כמו חיילים, זה יעניק לאירוח שלכם מראה עשיר במיוחד ואין לנו ספק שהאורחים שלכם לא יפסיקו לצלם את השולחן.

לסיכום

אם אתם רוצים לארח בשיא הסטייל ובא לכם להגיש לאורחים שלכם כיבוד טעים ומרשים, אנחנו ממליצים לכם ללכת על אחת מהאופציות שהצגנו במאמר זה.