האזור הכי רגיש בפנים: קרם עיניים יכול להיות לעשות את ההבדל בעור הפנים

האזור הכי רגיש בפנים: קרם עיניים יכול להיות לעשות את ההבדל בעור הפנים

הפנים שלנו הם כרטיס הביקור, כאשר נהוג לומר כי העיניים הם הראי לנפש האדם. אולם, כאשר יש לחץ גבוה, עייפות, צריכה מוגברת של אלכוהול ובוודאי בתהליך ההזדקנות העור מסביב לעיניים הופך למקומט כמו גם מופיעות "שקיות שחורות" הנוצרות בעקבות נימי דם שאוגרים את הדם ויוצרים את המראה העייף והלא מחמיא. אם גם אתן חוות את התופעה הזו ורוצות ליצור אפקט של מתיחה אשר ישפיע על כל המראה, אין ספק כי רכישה של קרם עיניים הוא בעל חשיבות גבוהה בתהליך הטיפוח. היכן תוכלו לבצע רכישה של קרם איכותי? להלן הפרטים.

קרם עיניים חדשני – כל מה שרציתם לדעת

התפקיד של קרם עיניים הוא לספק לחות כמו גם להחדיר חומרים פעילים אשר נועדו ליצור אפקט של מתיחה כמו גם הפחתה במראה של שקיות שחורות או מראה עייף שמשפיע באופן משמעותי על הנראות. מאחר ואזור העיניים הוא אזור דק מאוד, חשוב להקפיד על רכישה של קרם ייעודי ולהחדיר אותו באמצעות טפיחה עדינה, כל זאת מתוך מטרה לנצל את התכונות של הקרם לצרכים הקוסמטיים שלכן. מוצר מצוין שהושקעו בו מחקר ופיתוח הוא קרם העיניים של חברת ICONIX, אשר הצליחה לפתח קרם עיניים חדשני ופורץ דרך שנועד לסייע למיצוק של העור לצד הפחתת הסימנים של שקיות מתחת לעיניים.

הקרם אותו הצליחה לפתח החברה מבוסס על רכיבים פעילים הכוללים בין היתר צמחי מרפא, ויטמינים לצד פפטידים ייחודים אשר מצליחים לחדור אל תוך השכבה הדקה של העור, ובהתאם לכך מסייעים לטובת יצירה של אפקט מתיחה. כאשר לוקחים בחשבון את ההרכב המצוין של הקרם לצד המחיר, אין ספק כי מדובר בהזדמנות מצוינת לשדרג את שגרת הטיפוח ובהתאם לכך להוביל לטיפול ייעודי באזור משמעותי כמו אזור העיניים.

 

 

איך למרוח את הקרם בצורה נכונה ואפקטיבית?

אזור העיניים הוא אזור עם פחות בלוטות שומן, ולכן צריך קרם שיהיה מותאם גם מבחינת המרכיבים וגם מבחינת העוצמה. על כן, תמיד צריך להשתמש בקרם עיניים ייעודי שצריך להגמיש את העור וכן לטפל בקמטוטים. על מנת להשתמש בצורה נכונה בקרם לוקחים כמות קטנה מאוד, מניחים על שתי האצבעות ובטפיחות מחדירים את הקרם מהקצה ועד אמצע הפנים. חשוב מאוד שלא לגעת באזור של שקיות הדמעות, מאחר והקרם עשוי לחדור ובהתאם לכך ליצור רגישות באזור.

רכישה של קרם – מבלי לצאת מהבית

אם עד לפני מספר שנים נדרש היה לגשת לחנות לטובת רכישה של קרם עיניים, כיום באמצעות האתר של חברת ICONIX ניתן לבצע רכישה של קרם עיניים איכותי אשר ישתלב בצורה מושלמת עם שגרת הטיפוח. כאן תמצאו מדריך המציג טיפים לריענון של אזור העיניים, כל זאת מתוך מטרה לדאוג לאזור משמעותי שנוטה להתקמט גם בגילאים צעירים ובוודאי בגילאים בוגרים, כחלק מיצירה של תהליך טיפוח אפקטיבי המתבצע באמצעות שימוש בקרמים איכותיים, כמו הקרם אותו הצליחה לפתח החברה לאחר שנים של מחקר ופיתוח.

לסיכום

הפיתוח של קרם העיניים מבית חברת ICONIX מהווה בשורה של ממש, הן בשל האיכות המצוינת של המוצר והן בשל רכיבים פעילים אשר נועדו ליצור אפקט של מיצוק ומתיחה. הקרם מתאים לכל הגילאים ויכול לשמש אתכן למשך זמן רב, הן בשל האריזה הגדולה והחסכונית והן בשל המחיר הנגיש, כאשר כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר, להכניס את המוצר לעגלה ולקבל אותו במשלוח מהיר עד הבית.