לא רק קרם: כך תשמרו על בריאות העור ותעניקו לו מראה זוהר ובריא

לא רק קרם: כך תשמרו על בריאות העור ותעניקו לו מראה זוהר ובריא

במספר צעדים פשוטים ניתן לסגל שגרת טיפוח שבמסגרתה תוכלו להעניק לעור מראה בריא זוהר, גם בגילאים מבוגרים. כיצד? להלן טיפים מנצחים לצורך יצירת שגרת טיפוח מושלמת.

שמירה על בריאות העור: אף פעם לא מאוחר מדי

בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד בזכות הרשתות החברתיות המודעות לאורח חיים בריא ושמירה על בריאות העור עלתה, וזאת כתוצאה משורה של משפיעני רשת שגם בגילאים מבוגרים נראים נהדר. עור הפנים שלנו הוא כרטיס הביקור של כל אחד ואחת מאיתנו, ולכן אף פעם לא מאוחר מדי כדי לסגל שגרת טיפוח שנועדה להעניק לעור הפנים מראה מטופח, זוהר ובריא, אולם לא רק לעור הפנים אלא לכל אזור בגוף. אולם, רבים מתלבטים בשאלה איך בדיוק לעשות את זה בעקבות מחסור בזמן או חוסר ידע לגבי תכשירי טיפוח יעילים. בדיוק לשם כך בחרנו להציג לכם את מיטב הטיפים מצד המומחים, כך שתוכלו לסגל לעצמכם הרגלים חדשים באופן קל ופשוט ליישום. מוכנים? בואו נתחיל!

תוספי תזונה

השימוש בתוספי תזונה זינק בעשור האחרון, לא מעט בזכות עלייה במודעות לכך כי מדובר בתוספים מצוינים שאותם ניתן לקחת בהתאם לצרכים האישיים. באתר Vita plus תוכלו לקרוא סקירות מקיפות בנוגע לתוספי תזונה ייעודים בעבור נשירת שיער, חיזוק המערכת החיסונית ועוד, ובהתאם לכך לבחור את תוספי התזונה הטובים ביורת בעבורכם, ללא תופעות לוואי ועם מקסימום השפעה לטווח הרחוק על בריאות העור.

שימוש בתכשירי טיפוח ייעודים

רצוי לתאם פגישה אצל קוסמטיקאית לצורך בדיקת העור והמרקם, ובהתאם לכך בחירה של מוצרים ייעודים שמותאמים באופן מדויק לעור הפנים. לא כל מוצר מתאים לכל אחד ועל כן בנייה של שגרת טיפוח באמצעות מוצרי טיפוח כמו קרם פנים, סרום וסבון. חשוב מאוד לבדוק קודם כל את המוצרים על כף היד בכדי לבחון כי אין גירוי, ורק לאחר מכן לסגל את שגרת הטיפוח באופן קבוע בוקר וערב. שימו לעצמכם תזכורת בפלאפון להקדיש רבע שעה לטובת הנושא, כך שעם הזמן כבר לא תצטרכו תזכורת בשל היותו של "טקס טיפוח" חלק בלתי נפרד משגרת היום יום. כדאי גם להכיר טיפים לטיפוח שיכולים לסייע בשיפור שגרת הטיפוח והימנעות מטעויות שיכולות לפגוע בעור.

תזונה מאוזנת

לתזונה יש מרכיב חשוב מאוד בכל הקשור לבריאות העור, ועור הפנים בפרט. המזון המעובד משפיע מאוד על מרקם העור הפנים וכיום כבר לא נדיר לראות נשים וגברים שחצו את גילאי ה 30 וסובלים מאקנה (שניתן לטיפול) כמו גם אדמומיות. תזונה מאוזנת הכוללת את כל אבני המזון בשילוב של שתיית מים מהווה דרך מצוינת לשמור על בריאות העור, ובהתאם לכך גם להפחית את הסיכוי להתפרצויות הורמונאליות שמקורן הוא באוכל אותו אנו אוכלים.

טיפולים מתקדמים

עולם הקוסמטיקה התפתח בצורה מטאורית בעשור האחרון, לא מעט בזכות פיתוח של טכניקות מתקדמות המתבצעות באמצעות מכשור רפואי מתקדם. מדובר בטיפולים שיכולים לתרום באופן משמעותי לבריאות העור, בשל אפקט החידוש והרענון אותו ניתן לקבל בפרק זמן קצר מאוד. עם זאת, שימו לב כי אתם מבצעים את ההליך אצל קוסמטיקאית או מכון שמתמחה בתחום ועבר הכשרה מקיפה, כל זאת בכדי שתוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים טיפול מתקדם ואיכותי שיוביל לתוצאות ולא חלילה לנזק לעור הפנים העדין.

פעילות גופנית

פעילות גופנית ממריצה את זרימת הדם ותורמת באופן ממשי לבריאות הכללית. קחו לעצמכם רבע שעה עד חצי שעה ביום לצורך פעילות גופנית מכל סוג שהוא, בהתאם ליכולת ועם שימת דגש על התאמה לסגל המאמצים בכדי להימנע מפציעות.