כך תהפכו את הזקן שלכם למושלם

כך תהפכו את הזקן שלכם למושלם

אתם אולי חושבים שאני עוד אחד מעשרות אלפי גברים ישראלים בימינו שלוקח את הזקן שלו יותר מדי ברצינות ואולי זה נכון, אבל אני חייב להודות שבשנים האחרונות עברתי תהליך והיום אני מאמין שזקן הוא לא פחות מאומנות, אופן ביטוי מושלם לגבריות בשנות האלפיים. האמת היא שזה התחיל מעצלנות וחוסר רצון להתגלח אחרי השחרור, בהמשך כשהייתי צריך לסדר אותו מעט העיסוק החל להיות לי נחמד והיום זאת כבר לגמרי התמכרות. אז אם יש לכם זקן או שאתם מתכננים להשקיע באחד מפואר בעתיד, אני רוצה לחלוק אתכם כמה טיפים מנצחים שיהפכו את הזקן שלכם מג'ונגל פרוע וחסר צורה לחלק הכי יפה וגברי בגוף שלכם.

השקיעו בקיצוצים וגיזומים

אם במאה הקודמת זקן היה משהו שפשוט נותנים לו לגדול חופשי, אתם חייבים להבין שהיום סוד הקסם הוא בפרטים הקטנים עם גילוח איכותי. מצאתי את מכונות הגילוח הטובות ביותר באתר הזה, שם רכשתי בעצמי את המכונה הראשונה שלי וגם את הבאות אחריה, יאפשרו לכם להגיע לרמות דיוק מושלמות בגילוח. תוכלו לבחור מתוך מספר ראשים שלכל אחד תפקיד אחר כמו למשל סידור הפאות, קיצות אורך הזקן או גילוח במקומות העדינים כמו מתחת לשפה באזור עצמות הלחיים. אם יש מסקנה ברורה שהגעתי אליה היא שאין דבר כזה זקן מושלם בלי מכונת גילוח מושלמת ומדובר במוצר הבסיסי והחשוב ביותר למזוקן המתחיל.

זקן מושלם

פנקו אותו במגוון תכשירים

רכות זה כל הסיפור חברים! לא משנה כמה טוב הזקן שלכם נראה, אם הוא לא רך ונעים למגע, היא אפשר לומר שהמושלם. אז כדי לקלוע למטרה החשובה הזאת ישנם כמה תכשירי טיפוח לגבר שיוכלו לעזור לכם והם שמפו מיוחד לזקן, מרכך וקרמים להזנה וללחות. יש לא מעט חברות בשוק שמוכרות מוצרים ייעודיים לזקן וכדאי לבחור במוצרים טובים מצד אחד ומצד שני במסגרת התקציב שלכם. מילה ממני, אל תוותרו אל שימוש יומי בתכשירים כאלה ולו רק למען ההרגשה הטובה שלכם.

סרקו אותו מספר פעמים ביום

שלא תטעו, אני מאד אוהב את הזקן שלי ובימים מסוימים הוא אפילו החבר הכי טוב שלי. ואף על פי כן יש עניין אחד שמאד מציק לי וזה עניין הקשרים. זה תמיד תופס אותך ברגע הכי לא מתאים, נניח באמצע דייט ומאלץ אותך להתחיל להתיר קשרים בזמן שהפרצוף שלך מתעוות בכאב וזה נראה כאילו אתה חוטף שבץ. אם הגעתם עד לפה כנראה שאתם כבר מבינים שאני בחור שאוהב להשקיע ולטפח את הזקן שלו וגם אני עד נקודה מסוימת לא הייתי מודע לכך שלבעיה המאוד מסוימת שלי יש פיתרון מאד פשוט והוא לסרק את הזקן. מאז שגיליתי את המסרקים המעולים המיועדים לזקן אני מסתובב עם אחד בתיק כל היום ולפחות חמש פעמים ביום מבריש אותו בסבלנות. אין קשרים, אין כאבים והדייטים הרבה יותר מוצלחים מאז.