יופי של גברים: מדריך הטיפוח לגבר

You are currently viewing יופי של גברים: מדריך הטיפוח לגבר

פעם קראו להם מטרוסקסואלים, אבל היום זה כבר לחלוטין עניין שבשגרה. יותר ויותר גברים בוחרים להקפיד על טיפוח יומיומי ומשקיעים בגופם ובמראה הכללי, מטיפוח הגוף וכושר גופני, דרך שימוש בקרמים ותכשירים ועד להליכים פלסטיים. ואם גם אתם הגעתם למסקנה שהגיע הזמן להשקיע יותר במראה, קבלו את המדריך המזורז לעולם הטיפוח הגברי. אלו הדברים בהם כדאי להשקיע למראה גברי מושלם.

שיער

ישראל היא אחת המדינות עם אחוז הקרחים ומתקרחים הגבוה בעולם, כל שאין ספק שמדובר באחת מנקודות התורפה של הגבר הישראלי . ובעוד שישנם את אלו עם הבלורית השופעת ואל שחיים בשלום עם הקרחת, ישנם כאלה שתהליך ההתקרחות בהחלט יכול לפגוע בביטחונם העצמי. למרבה המזל, ישנם מגוון פתרונות בימינו למאבק בהתקרחות. תכשירים מונעי נשירה, אבקות מיוחדות להסוואת ההתקרחות ואפילו תהליך של השתלה, או בשמו המקצועי יותר שכפול שיער. תוכלו לקרוא על ההליך באתר בולדינג ולשמוע על עוד פתרונות יצירתיים ומוכחים לטיפול בהתקרחות. מכאן, נעבור לחלק חשוב לא פחות, הפנים.

פנים

בעבר זה היה תחום בבלעדיות כמעט מוחלטת של הנשים וכיום יותר ויותר גברים מקפידים על טיפוח הפנים באופן קבוע, במיוחד מאז שהזקנים חזרו לאופנה. אבל גם אם אתם לא בחורים מזוקנים שמשקיעים שעות בטיפוח הזקן, יש דרכים מעולות להשקיע בעור הפנים. אם אתם מיטיבי לכת, מומלץ ללכת באופן קבוע לטיפול פנים ולדאוג לניקיונם. קוסמטיקאים טובים גם ידאגו לטפל בכם בתכשירים מצוינים שישמרו על איזון בחומציות העור ונקבוביות נקיות. מומלץ לרכוש בעצמכם תכשירים טובים כמו סבון פנים, קרם פנים וקרם עיניים ולדאוג לתחזוקה שוטפת יומיומית.

יופי של גברים- מדריך הטיפוח לגבר

כושר גופני

אומרים שנפש בריאה נמצאת בגוף בריא, וטיפוח הגוף הוא דבר שכבר הוכיח עצמו מזמן כבעל השפעות חיוביות רבות. זה לא משנה באיזו דרך תבחרו – בין אם זה ספורט אירובי, הרמת משקולות, משחקי אתלטיים שונים או יותר לכיוון של יוגה ומדיטציה, פעילות גופנית תתגמל אתכם בגוף חזק וצעיר ובמצב רוח מרומם בשעות היום. מצאו את הדרך שלכם להפעיל את הגוף ולתת לעצמכם את המתנה שמגיעה לכם.

ספא ופינוקים

בין אם תעשו את זה פעם בחצי שנה או פעם בחודש, הרשו לעצמכם לקבל פינוק אמיתי ומרגיע. לכו לספא מרגיע, עם ג'קוזי וסאונה, קבלו מסאז' נעים להרגעה ולשחרור הגוף או טיפול פנים נעים. ואם כבר הלכתם על זה, אפשר גם לפרגן לעצמכם בדובדבן שבקצפת עם בקבוק יין משובח וארוחת גורמה. אגב, זה בהחלט יכול גם זמן איכות מיוחד עם בת הזוג, אין כמו פינוק משותף.

נכון, לא כל הגברים מקפידים על טיפוח שוטף ויומיומי של הגוף, אבל אלו שעושים את זה בהחלט נהנים מדימוי עצמי גבוה יותר ומתחושה נהדרת באופן כללי. גם אם לא תצליחו להקפיד על כל הדברים ברשימה, אם תצליחו לאמץ מנהג אחד או שניים, אין ספק שכבר תרגישו הרבה יותר טוב!