סאטן, כותנה או ג'רסי: איך לבחור מצעים זוגיים?

סאטן, כותנה או ג'רסי: איך לבחור מצעים זוגיים?

ישנה חשיבות עצומה לבחירה של מצעים, בשל הצורך ליצור סביבת שינה נעימה ומפנקת. כיצד תוכלו לבחור מצעים זוגיים איכותיים מבין כל המבחר העצום? במדריך מקוצר זה נציג מספר טיפים לצורך בחירה נכונה – ומפנקת.

בחירה של מצעים זוגיים: כך תוכלו ליצור בקלות סביבת שינה נעימה, בדיוק כמו במלון!

אנחנו מבלים כשליש מחיינו במיטה. אם בעבר הסתפקנו במצעים פשוטים למדי, כיום רבים מבינים כי למצעים יש חשיבות עצומה הן מבחינה בריאותית והן מבחינת איכות השינה. כאשר המצעים שלנו איכותיים, השינה משתפרת והתחושה עוד יותר. אולם, בשל ההיצע העצום ברשת לא פעם אתם בוודאי מתלבטים כיצד לבחור סטים של מצעים זוגיים איכותיים, ומפנקים. בכדי לסייע לכם בתהליך הבחירה, להלן מספר פרמטרים אליהם מומלץ לשים לב, כך שתוכלו לבצע בחירה נכונה לצורך סביבת שינה נעימה ומפנקת:

סוג הבד

האקלים במדינת ישראל ברוב ימות השנה חם, ולכן מומלץ לבצע רכישה של מצעים זוגיים מבד נושם ואווירי. על כן, הבדים הטובים ביותר הם ללא ספק בד כותנה או סאטן, אולם חשוב לשים לב לרמת הצפיפות של הסיבים. בד סאטן איכותי הוא בין 200-220 חוטים לאינץ', ואילו כאשר מדובר בבד כותנה צפיפות הסיבים המומלצת היא בין 145-150. על גבי המצעים ניתן לראות את רמת הצפיפות, ועל כן חשוב לקרוא את הוראות היצרן בכדי לוודא כי אתם בוחרים בבד נעים ומפנק. לא פעם בשל המחיר הנמוך רבים מעוניינים לבצע רכישה של מצעים זוגיים העשויים מפוליאסטר, שהפך פופולרי יותר בשנים האחרונות, אולם מדובר בבד מתקמט כמו גם פחות איכותי. אם כתוב כי מדובר בריכוז של מעל ל 50% פוליאסטר, עדיף לוותר.

סאטן כותנה או גרסי איך לבחור מצעים זוגיים

עובי המזרן

כאשר מבצעים רכישה של סדין זוגי, צריך לקחת בחשבון את עובי המזרן שלכם. לרוב, המידה הסטנדרטית של מזרן 33 ס"מ, אולם ניתן לבצע רכישה של מזרן גם בעובי של 35 ס"מ. בשל כך, עדיף תמיד לרכוש סדין במידה אחת יותר, בהתאם לעובי המזרן. יש לקחת בחשבון כי חלק מהמצעים מתכווצים במהלך הכביסה, ולכן בכדי להתאים באופן מדויק את המצעים מומלץ לכבס את המצעים הזוגיים בכביסה עדינה שאינה עולה על 40 מעלות.

רכישה דרך חנות מקצועית

בכדי שתוכלו להבטיח כי אתם רוכשים מצעים זוגיים איכותיים, נדרש לבצע רכישה דרך חנות מקצועית אשר יודעת לספק לכם את המעטפת המקצועית הטובה ביותר לצורך בחירה נכונה של מצעים. באמצעות נציגי החנות תוכלו להתרשם מההיצע ולהרגיש בעצמכם את הבד, כל זאת מתוך מטרה כי המצעים אותם תרכשו ישרתו למשך זמן רב אך בו בעת גם יעניקו לכם תחושה של רכות, גם לאחר מספר כביסות.

לסיכום, באמצעות הפרמטרים הללו תוכלו להיות בטוחים כי ביצעתם רכישה נכונה של סט מצעים.