מי אמר שאין סטייל דתי? עיצוב הבית בטאצ' יהודי

מי אמר שאין סטייל דתי? עיצוב הבית בטאצ' יהודי

תהליך של עיצוב הבית הוא תהליך מורכב אותו צריך לקחת בכובד ראש, וזאת בשל הרצון ליצור בית פרקטי אבל גם מעוצב בהתאם  לטעם האישי שלכם. אם עד לפני מספר שנים עיצוב פנים היה מבוסס בעיקר על מגמות כמו למשל עיצוב כפרי, בוהו או מודרני, כיום ניתן להבחין במגמה של הכנסת היהודית כחלק בלתי נפרד מתמהיל העיצוב. כיהודים מאמינים שרוצים שהבית שלכם ייצג אתכם בצורה הטובה ביותר, רצוי מאוד לשלב את היהדות בתהליך העיצוב וזאת כחלק מיצירה של בית אסתטי, פרקטי אבל גם בעל אספקט רוחני בולט. כיצד תוכלו לעצב את הבית שלכם בטאצ' יהודי? להלן מספר כללי ברזל:

אביזרי דקורטיביים בדמות תשמישי קדושה

חלק מהותי מתהליך העיצוב של הבית כולל בין היתר גם אביזרים דקורטיביים. בשביל לעצב את הבית בראי היהדות רצוי להיכנס לאתר חב"ד אות והדר אשר מציע מגוון עצום של תשמישי קדושה כשרים אבל גם מעוצבים כמו למשל פמוטים לשבת, בתי מזוזה, כוסות קידוש וכן אלמנטים דקורטיביים נוספים שלא רק יאירו את הבית שלכם אלא גם יאפשרו לכם ליצור מראה הרמוני ויוקרתי בעבור כל חדר בבית – החל מהמטבח ועד לסלון. עם מחירים נגישים לכל כיס וכן שימת דגש על משלוח מהיר במיוחד, תוכלו להיות בטוחים כי אתם משקיעים את כספכם בחוכמה ויוצרים עיצוב בית בטאצ' יהודי וכשר.

תמונות בראי היהדות

תלייה של תמונות המאפיינות את היהדות כמו למשל תמונה של הכותל, תשמישי קדושה או פסוקים מהווה דרך מצוינת ליצור אלמנטים מיוחדים בתהליך העיצוב. לפני שאתם רוכשים תמונות רצוי למדוד את השטח וכן לוודא כי ההתאמה של התמונה לקיר תהיה מדויקת, מתוך מטרה להימנע ממצב שבו התמונה גדולה מדי או לחילופין קטנה ובהתאם לכך "נבלעת" בחלל. כיום ניתן להזמין תמונות ברוח היהדות במחיר מצוין ועם יכולת לבצע התאמה אישית הן מבחינת הגודל והן מבחינת המסגרת, כל זאת כחלק מתהליך עיצוב שלוקח בחשבון גם את התמונות כבעלי השפעה על תהליך העיצוב של כל חדר – בוודאי  חדרים מרכזיים כמו סלון או חדר שינה.

ספרייה מעוצבת

כבית דתי ושומר מצוות, חשוב מאוד בתהליך העיצוב לשים דגש גם על הפריטים הקיימים כמו למשל ספרי הקדושה. על מנת להפוך אותם למרכז של הבית כמו גם לפריט עיצובי לכל דבר ועניין, מומלץ לבצע רכישה של ספרייה מעוצבת אותה מציבים בסלון ואשר משמשת הן לטובת שליפה מהירה של ספרי קדושה וספרי תנ"ך אבל גם לטובת יצירת תצוגה יפהפייה של האוסף המשפחתי עם פריטים כמו למשל תשמישי קדושה שנשמרו ועברו מדור לדור. כאשר בוחרים ספרייה, עדיף לבחור בספרייה גדולה שגם מאפשרת לאחסן את הפריטים אבל גם תשתלב עם העיצוב הכללי של הסלון, כחלק מיצירה של אלמנט דקורטיבי משמעותי אך גם בעל משמעות רוחנית גדולה.

מי אמר שאין סטייל דתי? עיצוב הבית בטאצ' יהודי

פינת רביצה

בשבתות נוהגים בישראל בוודאי יהודים מאמינים להתכנס לארוחות ולתפילות, ועל כן פינת רביצה אותה ממקמים בסלון מהווה דרך מצוינת ליצור עיצוב פנים מוצלח אבל גם בעל אלמנט פרקטי. פינת רביצה הכוללת פופים כמו גם כורסא מפנקת תאפשר לכם לארח את החברים ובני המשפחה כמו גם ליצור מקום מפלט לקריאה של ספרי תורה וקדושה, כחלק מתמהיל עיצוב שלוקח בחשבון את הצרכים של בני הבית אבל גם את הרוחניות, כאשר רצוי לשלב גם גופי תאורה מעוצבים.

לסיכום

באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם כאן גם אתם תוכלו ליצור עיצוב פנים יפהפייה המשלב בין אסתטיות, הרמוניה ורוחניות שתהפוך את הבית שלכם למקום מבצר המשקף אתכם כיהודים מאמינים.