להתלבש כמו סלבס: פריטי האופנה האהובים על המפורסמות

You are currently viewing להתלבש כמו סלבס: פריטי האופנה האהובים על המפורסמות

אין זה סוד שסלבס מהווים מוקד השראה (וקנאה) עבור רבים ואין זו שאלה שכאשר מזהים סלבס פחות מתעניינים במה שיש להם לומר, אלא יותר בנראות הכוללת ובבחירת הפריטים המשלימים, וזאת כי היתרון הגדול של פרטי לבוש זה שניתן להשיג אותם גם אם איננו בדיוק מפורסמים. כיום קל מתמיד להתלבש כמו מפורסמים, ולו בשל ההבנה של רשתות הביגוד שניתן לחקות מותגים ביתר קלות. גם אתם חוטאים מדי פעם במחשבה להתלבש כמו סלבס? להלן כמה פריטים מובילים:

נעליים עם אמירה

בעולמם של הסלבס לרבים מהפריטים יש אמירה, ועל כן לא פעם גם הנעליים אינן "סתם" נעליים, אלא הן לרוב באות לשדר דמות מסוימת ואף להעניק קריצה, כאשר בין היתר עליהן להיות נוחות, ולו כי מפורסמים נדרשים להיראות רעננים בכל רגע נתון. אי לכך אתן מוזמנות להכיר נעליים של המותג הבינלאומי Pretty – מדובר במותג איכותי ויוקרתי שמציע נעלי נשים ששואבות השראה רבה מעולם הבלרינה, לצד תוספת של טוויסט ייחודי, כך שהתוצאה מעודנת, נשית, מרשימה ומאוד נוחה.

תיקים גדולים ובעלי נוכחות

אם פעם המפורסמות היו מגיעות להשקות מלוות בתיק יד קטנטן ומעודן, הר שכיום רבות בוחרות להגיע מצוידות בתיק גדול ואלגנטי שתופס את חזית הבמה. מכאן שהתיק הפך מאלמנט נישתי לחלק מהותי, ועל כן אם את מבקשת להתלבש כמו הסלבס, זהו בדיוק הזמן לאתר תיק גדול שנראה איכותי ושמגיע בצבע ניטרלי, כך שאט אט הוא יהפוך לסימן ההיכר שלך.

להתלבש כמו סלבס

מעילים שמגיעים לברכיים

אז נכן שמפורסמים רבים נראים כאילו תמיד קיץ אצלם, כך שמקסימום הם לובשים חולצה ארוכה, אך החורף הזה זכינו למהפך – שלל מפורסמות בחרו להשלים עם העובדה שקר בחוץ ועל כן כיבדו אותנו עם מבחר מעילים מרשימים (ומחויטים) בצבעים המובילים לשנת 2020 שנושקים לקו הברכיים ושהופכים את סך ההופעה להרבה יותר מהודקת ומרשימה.

סלבס בפיג'מה

כיום בעידן האינסטגרם מפורסמים רבים מחליטים שזה נכון וראוי לצלם את עצמם "במראה הביתי" – ללא כל השקעה, ועל כן שלל מפורסמות מצטלמות בפיג'מה. פיג'מה זו לרוב מאוד נוחה, רפויה ואף "חמודה". מכאן שאם גם את רוצה להרגיש בבית כמו מפורסמת, פשוט רכשי פיג'מה איכותית והפיצי תמונות חמודות משלך.

רואים 6 סלבס

ידוע לכל שחלק מלהיות מפורסם זה לשמור על פאסון, כך ששלל סלבס בוחרים לעטות משקפי שמש, כאשר גם משקפי ראייה מהוות חלק מההופעה. פה ראוי לבחור במשקפי ראייה נועזות ומעניינות, לרוב גדולות ושאינן מנסות להסתתר. מבחינת משקפי שמש, עדיין הלוק החשוך שמכסה חצי מהפנים עושה קסמים. מה נותר? להבין מה אוהבים ופשוט לקבל השראה – כי אין טעם לעשות "העתק הדבק", הרבה פחות מעניין.