תיק צד VS תיק גב

תיק צד VS תיק גב

בכל הנוגע לתיקים, המבחר הוא בהחלט רחב, ולו כי ישנם תיקים קטנים וגדולים, תיקי ערב ויום, ואף ניתן למצוא מזוודות אופנתיות וייחודיות. אבל מה לגבי בחירה בפריט המתאים? – האם תיק צד הוא הדרוש לנו? או שמא תיק גב יסייע לתפעל את היום יום בצורה יעילה יותר? כדי להחליט, מומלץ לשים לב לרשימת היתרונות והחסרונות של כל פריט:

תיק צד – סטייל ייחודי ופורץ גבולות

תיקי צד הם בדרך כלל אלגנטיים, כשניתן למצוא מגוון רחב של עיצובים ייחודיים. נציין כי נשים וגברים יכולים לבחור בין שלל סוגי תיקים, כמו כאלה שעשויים מעור או דמוי עור, ותיקים שעשויים מבד קנבס אופנתי, פלסטיק ועוד.

תיק צד מקנה יותר אפשרויות בחירה בדרך בה נושאים אותו, כך שהוא מאפשר לייצר לוק אופנתי שונה. אפשר להניח אותו על הכתף, לצד הגוף או להחזיק אותו ביד (בייחוד כשיש רצועה שניתן להאריך ולקצר).

מלבד זאת, תיקים כאלה נחשבים נוחים יותר לתפעול, משום שהם קרובים אל הגוף. בכך הם מאפשרים שליפה מהירה של ארנק, פריטי איפור, חפצים מוסגים שונים וכל מה שצריכים להוציא.  לא פחות חשוב הוא נושא הבטיחות. תיק שנמצא לצידי הגוף, נמצא במקום בטוח יותר (זאת בניגוד לתיק שנושאים על הגב).

ומה עוד? פריטים יוקרתיים כמו מזוודות איכות שמהוות דרך לשאת את כל הפריטים – יצהירו על מצב כלכלי ועל יוקרה. מלבד זאת, פריט זה מתאים כמעט לכול אירוע החל מיום עבודה עד לבילוי בערב.

טיפ: במעמד בחירת התיק, שימו לב כי הוא סגור ויש בו תאים נסתרים.

לתיקי צד יש חסרונות?

ובכן, כן. תחילה נציין כי מרבית תיקי הצד אינם גדולים, לכן הם מוגבלים בנשיאת פריטים מסוגים שונים. מלבד זאת, לא כולם מרגישים בנוח כשהם נושאים פריטים על כתף אחת.

תיק צד VS תיק גב

תיק גב – אמירה אופנתית מלאה בשיק

תיק הגב מיוצר במגוון גדלים ולכן הוא אידיאלי עבור נשים רבות שמבקשות לשאת עמם פריטים שונים בתיקן. תיקי הגב מאפשרים לנוע בחופשיות, ולו כי הגב נמצא על הגב ואינו מפריע להליכה או להתניידות. כמו כן, מדובר בפריט עם אמירה אופנתית מלאה בשיק, מה שתלוי כמובן בעיצוב שבו תבחרו. כיום ניתן למצוא תיקי גב נוצצים, תיקים מעוטרים בתחרה ותיקים בעלי אלמנטים דקורטיביים כמו גדילים וכו'.

ומה לגבי החסרונות?

ובכן, בזמן שהתיק נמצא על הגב מסתכנים בגניבה, משום שלא ניתן לראות מה קורה מאחור (אלא אם יש סוגר בטיחותי ותאים נסתרים).

שנסכם? תיקי צד ותיקי גב הם פריטים פונקציונליים שיכולים לשדרג את האאוטפיט באופן ניכר. מומלץ לבחור בתיקים בעלי גוונים ייחודיים או ניטראליים ולהתאים אותם לפריטי הלבוש העיקריים שלכם.