יוקרה, עדינות וגימור מושלם: המשי הוא הבד המושלם שאתם חייבים להכיר

You are currently viewing יוקרה, עדינות וגימור מושלם: המשי הוא הבד המושלם שאתם חייבים להכיר

ענף הטקסטיל הוא ענף מרתק אשר משלב בין מגוון רחב של סוגי בדים, כאשר אחד הבד היוקרתי ביותר הוא בד המשי. למעשה, מדובר בבד יוקרתי המשלב בין עדינות לבין גימור אשר הופכים אותו לבד איכותי שזוכה לביקוש אדיר גם בקרב מעצבי אופנה מובילים וגם בקרב חובבי אופנה אשר נוטים להשתמש בו לא מעט, וזאת לטובת ייצור ופיתוח של דגמים כמו שמלות, חולצות, מכנסיים, גופיות ואפילו אקססוריז כמו למשל צעיפים. אם גם אתם רוצים להשקיע את הכסף בחוכמה לקראת רכישה של בדים, אין ספק כי מדובר בהשקעה משתלמת מאוד. מה חשוב לדעת אודות הבד הזה? להלן הפרטים.

בד משי – כל  מה שרציתם לדעת

בד המשי מיוצר בהודו ובסין, כאשר עדויות לשימוש בבד הזה התחיל עוד בבית המלוכה הסיני. הייצור של הבד מתבצע באמצעות הפקה של פקעת טבעית מטוואי המשי שהגולם מייצר, כאשר תהליך הייצור מתבצע בעבודת יד קפדנית מאוד, מה שהופך את הבד הזה ליוקרתי וגם חזק מאוד. אם עד לפני מספר שנים היכולת לבצע רכישה של בד מהסוג הזה הייתה שמורה בעיקר לבתי אופנה מובילים מהעולם, כיום ניתן לבצע רכישה של הבד כאן בישראל, וזאת באמצעות הזמנה המתבצעת דרך חנות קדנה. למעשה, כאן ניתן לרכוש בד כזה בעלות כספית אטרקטיבית ועם משלוח מהיר עד הבית. באתר תמצאו סוגים שונים של בד המשי במגוון רחב של צבעים, כאשר רצוי להתייעץ עם הצוות המקצועי של החנות מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר להשקעה כספית משתלמת אשר תאפשר לכם לעצב ולתכנן דגמים המבוססים על שימוש בבד המשי.

מדובר בבד עדין מאוד, ועל כן צריך לדעת איך לעבוד איתו בשביל להוביל ליצירה של מערך אשר מאפשר לנצל עד למקסימום את התכונות שלו. כמי שרואים תמיד את המגמות החדשות בתחום הטקסטיל, ניתן לומר כי הזמנה של הבד הזה דרך החנות מהווה דרך להשקעה כספית משתלמת ולטווח הרחוק, כחלק מיצירה של מענה אופנתי אך גם יוקרתי מאוד המגיע לידי ביטוי באמצעות שילוב של בד שאף פעם לא חולף מהאופנה.

 

 

לא רק לייצור של בגדים

בד המשי הוא בד איכותי מאוד ועל כן בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה גם חברות מובילות משתמשות בבד הזה, כמו למשל בתהליך של ייצור מצעים. השמיים הם הגבול מבחינת היכולת להיעזר בבד הזה לטובת ייצור של אלמנטים כמו מצעים או ציפוי לכרית. המגע הנעים של הבד הזה הופך אותו למבוקש מאוד בתעשיות רבות, ועל כן אין זה פלא כי חברות מובילות כמו למשל קדנה החלו לייבא מכל רחבי העולם בדי משה במגוון צבעים כולל דרגות עובי משתנות אשר הופכות את הבד הזה לאידיאלי בעבור חובבי אופנה אבל גם כאלו שרוצים לנצל אותו למגוון רחב של צרכים שיובילו בסופו של דבר למוצר מוגמר איכותי ויוקרתי מאוד.

תפירה של בד משי – מיומנות נדרשת

בשונה מבדים אחרים, עבודה עם בד המשי צריכה להתבצע באופן מדוקדק. מדריכים בנוגע לתפירה יכולים לסייע לכם לטובת ניצול מלא של מטרים מבד המשי, בייחוד לאור העובדה כי צריך להקפיד על גימור מושלם. מאחר ומדובר בבד חזק מאוד ועמיד, אפשר להתייעץ עם הצוות המקצועי של חנות קדנה או לצפות בסרטונים בשביל להבין כיצד להשתמש בבד הזה בצורה הטובה ביותר, ובכך להוביל ליצירה של מענה המגיע לידי ביטוי באמצעות תפירה איכותית.

לסיכום

בד המשי הוא בד נחשק ויוקרתי שזוכה לביקוש אדיר. דרך האתר של חנות קדנה תוכלו לבצע רכישה של הבד הזה בעלות כספית אטרקטיבית, ועם משלוח מהיר עד הבית.