אושיית אופנה: כל מה שתצטרכי כדי ליצור ערוץ יוטיוב מוצלח במיוחד!

אושיית אופנה: כל מה שתצטרכי כדי ליצור ערוץ יוטיוב מוצלח במיוחד!

חובבת אופנה, עיצוב והלבשה? בטוח שיש לך הרבה ידע מקצועי והרבה מאד תובנות לחלוק עם העולם ואנחנו ממש מקווים שאתם כבר עושה את זה דרך הפלטפורמות השונות במידה כזו או אחרת. אם עדיין אין לך ערוץ יוטיוב משלך בו את חולקת עם הגולשות טיפים לבחירת ביגוד, התאמה של בגדים, "עשי ואל תעשי" וכל מידע נחוץ ומעניין בעצם, חשוב שתדעי שזה אחד האפיקים הטובים ביותר לשווק את עצמך ולהפוך לאושייה של ממש. זה אולי נשמע לך מסובך, אבל חשוב שתדעי שזה ממש לא ככה. הנה מדריך מקוצר שמכיל את כל המידע החשוב. שיהיה בהצלחה!

בחירת ספק אינטרנט

ראשית חשוב להבין כי על מנת שתוכלי לנהל את הערוץ בקלות וביעילות, יש לבחור בספק אינטרנט אמין ומנוסה שיאפשר לכם חיבור מהיר על תשתית חזקה ומתקדמת ויספק שירותי תמיכה במקרים של תקלות. ספק ITC למשל מצטיין בהחלט בדברים הללו ואנו ממליצים בהחלט לכוון לספקים האלו. אם האינטרנט שלך היום לא מספיק יציב, אל תחכי להחליף ספק רק אחרי פתיחת הערוץ כי את בהחלט עלולה למצוא את עצמך מפספסת עוקבים ולא מצליחה להעלות את כל התכנים החשובים שתרצי.

רכישת ציוד מתאים

חושבת שהמצלמה של הטלפון מספיקה? כדאי לחשוב שוב. יוטיוברים מוצלחים משתמשים כמעט תמיד בציוד משלים שמבטיח יצירה מקצועית של סרטונים. את יכולה לרכוש מצלמה איכותית שהיא לא המצלמה של הטלפון, אבל זה בסדר אם תחליטי לחכות עם זה בהתחלה. עם זאת, חשוב לרכוש כבר בהתחלה רינג תאורה וחצובה ולעצב את את הרקע בו אתם מתכוונת לצלם את הסרטונים.

אושיית אופנה כל מה שתצטרכי כדי ליצור ערוץ יוטיוב מוצלח במיוחד

פתיחת ערוץ ביוטיוב

כעת יש לך משימה טכנית פשוטה למדי והיא פתיחת ערוץ ביוטיוב. אם את מחוברת לרשת עם ספק אינטרנט ITC או ספק מהיר אחר זה לא צריך לקחת הרבה זמו. ברגע שתיכנסי לאתר תראי אופציה להתחבר ולפתוח ערוץ חדש וברגע שתלחצי עליה תוכלי לראות אופציות שונות לעשות זאת. זה לא ממש מסובך, אבל אם אתם מרגישה שאת לא כל כך מבינה מה עושים, מומלץ להיעזר בחברה שכבר עשתה זאת או לחפש מדריכים ברשת. כמו כן מומלץ לפתוח את הערוץ דרך המחשב ולא דרך הנייד.

איך ליצור סרטון ויראלי?

זוהי שאלת מיליון הדולר ומי שימצא תשובה חד משמעית עליה יהיה אדם עשיר מאד. כמובן שאין נוסחה נכונה אחת, אבל ההמלצה שלנו היא להעלות תמיד תוכן מקורי ומעניין, לשמור על אורך סרטונים קצר יחסית כדי שהגולשים לא ישתעממו ואם אפשר לשתף עוד אוטוריטות בתחום כדי להגדיל את החשיפה.

לסיכום

אם את כבר גולשת עם חיבור ITC, יודעת מה את רוצה לפרסם ויש לך את הציוד הנדרש, זה הזמן לצאת לדרך. זכרי כי ככל שתצברי ניסיון כך תוכלי להפוך את הערוץ שלך לפופולרי וויראלי יותר!