נכנסים למשרד בשיא הסטייל: 5 לוקים מושלמים למפתח אלגוריתמים

You are currently viewing נכנסים למשרד בשיא הסטייל: 5 לוקים מושלמים למפתח אלגוריתמים

תפקיד של פיתוח אלגוריתם נחשב לאחד מהתפקידים המבוקשים והחשובים ביותר בענף ההייטק. למעשה, מדובר בתפקיד ליבה המאפשר למי שעוסק בו ליצור שגרת עבודה דינאמית ומרתקת. מאחר והמקצוע דורש עבודה המתבצעת בתוך המשרד אבל גם מול לקוחות, ללבוש יש משמעות גם מבחינת התדמית וגם מבחינת היכולת ליצור רושם חיובי. בשביל לסייע לכם להיכנס למשרד בשיא הסטייל, להלן חמישה לוקים מושלמים שיכולים להתאים לגברים שרוצים להשקיע ליום עבודה. מוכנים? בואו נתחיל!

ג'ינס שחור, חולצה מכופתרת שחורה, ג'קט עור ונעל מוקסין

הצבע השחור הוא צבע על זמני שמככב בארון של כמעט כל גבר. לוק קלאסי שיכול להתאים מאוד לגברים העוסקים בתחום של משרה זו כולל מערכת לבוש המבוססת כולה על הצבע הזה – ג'ינס בצבע שחור כהה, חולצה מכופתרת וכן ג'קט עור. בשביל להשלים את הלוק, נעל מוקסין בצבע חום כהה תאפשר לכם להגיע למשרד בשיא הסטייל ובאפס מאמץ, בעקבות פריטים קלאסיים שאף פעם לא יוצאים מהאופנה.

מכנס ברמודה כחול, חולצת פשתן לבנה, סנדל פתוח

אם אתם מתכננים לעבוד מהבית אבל גם צריכים גם להתייצב לפגישות צוות פרונטליות דרך הזום, לוק מחמיא ונוח במיוחד כולל מכנס ברמודה בצבע כחול בהיר או ככה, חולצת פשתן לבנה וכן סנדלים פתוחים. מדובר בהזדמנות נהדרת להתלבש בנוחות, אבל עם קלאס. אם אתם רוצים ליצור לוק יותר רשמי, החליפו את מכנס הברמודה במכנס פשתן ארוך בצבע מונוכרומטי כמו שחור או אפור.

מכנס מחויט בצבע שחור, חולצת טי לבנה, נעל סניקרס

מאחר ונהוג בחברות הייטק רבות שלא לקבוע קוד לבוש מוקפד, זה הזמן לנצל את ההזדמנות ולהגיע למשרד עם לוק מחמיא הכולל מכנס מחויט בצבע שחור קלאסי, חולצת טי לבנה איכותית וכן נעלי סניקרס כמו למשל נעל נייק. שילוב של נעלי סניקרס נחשב לטרנד חם בעולם אופנת הגברים, ועדות לכך ניתן למצוא בשורה של חברות בינלאומיות שמצליחות לייצר ולשווק נעלי סניקרס איכותיות שיכולות להתאים באופן מושלם ליום עבודה ארוך במשרד.

 

 

חליפת טרנינג, נעל סניקרס

המעבר לעבודה מהבית מאפשר להתלבש לעבודה בלוק משוחרר יותר. על כן, בחירה בלוק קלאסי המורכב מחליפת טרנינג איכותית בצבע אפור, שחור או חום כהה ביחד עם נעל סניקרס אופנתית יסגור לכם את הפינה של ההתלבטות בבוקר, מאחר ומדובר בלוק קליל ולא מתאמץ. אם אתם רוצים לשדרג את הלוק אפשר ללבוש מעל ג'קט ג'ינס או ג'קט טרנינג בצבע בולט יותר כמו למשל צבע מנטה שנחשב לאחד הטרנדים החמים בעולם אופנת הגברים, ובענף ההייטק בפרט.

ג'ינס, חולצה מכופתרת משבצות, נעלי הרים

ג'ינס קלאסי שיש לכם בארון ביחד עם חולצה מכופרת עם פרינט של משבצות הוא בחירה נהדרת בעבור יום עבודה. ביחד עם נעלי הרים ניתן ליצור לוק קליל שיכול להתאים בעבור כל גבר, ובכל מידה. עם תיק גב אופנתי, יש לכם לוק נהדר שאיתו אתם יכולים להמשיך גם למפגשים עם חברים אחרי שעות העבודה.

לסיכום

כגברים שחשוב להם התדמית, אין ספק כי ללבוש שלכם יש השפעה ניכרת על היכולת להגיע לעבודה בלוק מרשים שיגרוף מחמאות מצד עמיתים לעבודה וכן לקוחות שעמם אתם עובדים באופן קבוע, בהתאם לאופי התפקיד כמפתחי אלגוריתם. זה הזמן לעבור על הסקירה אותה הצגנו לכם כאן, כחלק מיצירה של ארון אקלקטי המשלב פריטים קלאסיים ועל זמניים לצד פריטים טרנדיים שיכולים להתאים באופן מדויק לטעמכם האישי כמתכנתים.