נעלי נייק הן כבר מזמן לא רק נעלי ספורט: טרנדים אופנתיים בעולם הספורט

You are currently viewing נעלי נייק הן כבר מזמן לא רק נעלי ספורט: טרנדים אופנתיים בעולם הספורט

בשנים האחרונות נראה כי ויותר ויותר אנשים בוחרים לעבור לחיים בריאים יותר ומקפידים מצד אחד על תזונה בריאה ונכונה יותר ומצד שני על שגרת כושר גופני קבועה. הדבר הזה הביא להרבה שינויים במזון שמוכרים לנו, בפרסומות שאנו רואים בטלוויזיה ובמקומות שונים ואפילו באופנה ובגדים שאנחנו לובשים. בהחלט, נראה כי פריטי לבוש מסוימים שהיו בעבר כאלו המזוהים בעיקר עם ספורטאים, הופכים לאט לאט לפריטי אופנה נחשקים המבוקשים על ידי כולם ולא רק על ידי מי שעוסק בכושר גופני. בואו נבחן כמה מהטרנדים האלו וננסה לבין אם הם כאן כדי להישאר או לחלוף בסופו של דבר כמו טרנדים אחרים.

נעלי נייק

נעלי נייק החלו את דרכן עם דגמים אקסקלוסיביים עבור ספורטאים ומביני דבר בלבד ונראה שעם הזמן הפכו בהחלט לנחלת הכלל. עם השימוש של הספורטאים המובילים בעולם שהם סלבריטאים לכל דבר ועניין, רבים ביקשו להתחדש גם הם בדגמים המובילים של המותג ועם הזמן זה כבר חרג לחלוטין מגבולות הספורט והנעל הפכה לאופנה בפני עצמה לכל דבר. היום, כבר ניתן להשיג נעלי נייק אונליין ולמצוא את הדגמים המובילים בלא מעט רשתות אופנה וחנויות לאופנת ספורט ומדובר בלי ספק במותג שיודע איך לשמור על עצמו רענן ורלוונטי. אנו בהחלט מאמינים כי האופנה של נעלי נייק תישאר כאן איתנו לעוד שנים רבות ובהחלט חייבים לציין שהם יודעים לייצר דגמים יפים מאד שמתאימים גם לשימוש יומיומי ולא רק לאימוני כושר גופני.

בגדי דרייפיט

בגדי הדרייפיט או הבגדים מנדפי הזיעה החלו גם הם את דרכם כעניין פונקציונלי לחלוטין שמטרתו הייתה לעזור לספורטאים שמזיעים הרבה במהלך האימון להפטר מהזיעה במהירות. עד אז, בדי הכותנה והבדים הסינתטיים הרגילים פשוט ספגו את הזיעה, כך שמי שהתאמן נעשה מהר מאד רטוב ממש. בגדי הדרייפיט למעשה מעודדים התנדפות של הזיעה וזה פתרון מצוין לספורטאים. עם הזמן הבינו רבים שמעבר לתכונה המצוינת של נידוף הזיעה, מדובר בבד נוח במיוחד לאימוני ספורט והשימוש בחולצות הלך וגבר. העיצובים היפים שהציעו חברות שונות, כבר הביאו את טרנד למצב בו אנשים לובשים את החולצות במהלך היומיום בגלל המראה שלהן. יכול להיות שהאופנה תדעך עם הזמן, אבל סביר מאד להניח שבגדי הדרייפיט יישארו איתנו עוד שנים ארוכות בגלל שהם בהחלט מייעלים את האימונים של ספורטאים.

פאוץ'

הפאוץ' עבר כמה וכמה גלגולים ובשנות התשעים הוא נחשב לאופנה חמה ולוהטת. בשנים לאחר מכן ירדה קרנו של הפאוץ' והוא נחשב אפילו למכוער ומוזר, ונראה היה שבזה הסיפור של הפאוץ' עומד להיגמר. למרבה ההפתעה, דווקא הספורטאים הם אלו שהחזירו אותו לקדמת הבמה וזה התחיל עם הפאוצ'ים שיוצרו לטובת המכשיר הסלולרי ומי שרוצה לרוץ או לעשות כושר מסוג אחר עם הטלפון החכם ולשמוע מוסיקה. בהתחלה הפאוצ'ים היו פונקציונאליים לחלוטין, אבל עם הזמן עלתה הדרישה לפאוצ'ים מעוצבים במראה עדכני וצעיר יותר ומכאן התחיל גל של עדנה מחודשת עם פאוצ'ים במאות עיצובים וסגנונות שונים. גם במקרה הזה, כעבור זמן קצר בלבד האופנה גלשה מתחום הספורט אל האופנה הכללית וכשנועה קירל הוציאה את הלהיט הענק שלה "פאוץ'", זאת כבר נהיה כדור שלג שלא ניתן לעצור. במקרה הזה, הניחוש שלנו הוא שבעוד לא הרבה זמן, הפאוצ'ים יחזרו למקום הטבעי שלהם ויהיו פריט נשכח שלא יישאר איתנו הרבה זמן.

בשורה התחתונה, אם אופנות מסוימות גורמות לנו לעשות יותר כושר, הרי זה משובח!